1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: przerzuty do mózgu
Ola Olka

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11875

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2019-06-14, 08:28   Temat: przerzuty do mózgu
Moon113 napisał/a:
Niby jestem przygotowana psychicznie
Na to niestety nie da sie tak naprawdę przygotować. Mnie też się wydawało że wiem co nas czeka ale było inaczej. Trzymaj się . Myślami jestem z tobą...
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: przerzuty do mózgu
Ola Olka

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11875

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2019-05-31, 08:34   Temat: przerzuty do mózgu
Moon113 zgadzam sie z marzena66. Jeżeli nie zapewnisz mamie takiej opieki jak potrzebuje i jaką ma w hospicjum to nie ma co ryzykować. Może - jeżeli mama jest mobilna - wziąć ją na niedzielę do domu? Ja miałam taki pomysł przy tacie który też koniecznie chciał do domu choć na chwilę wrócić... Niestety zanim zrealizowałam ten pomysł tato zmarł.....
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: przerzuty do mózgu
Ola Olka

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 11875

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2019-04-15, 08:50   Temat: przerzuty do mózgu
Moon113 napisał/a:
Lekarz stwierdził że nowotwór pewnie zajął również inne miejsca i ze względu na wiek, stan zdrowia tylko leczenie paliatywne.
Choroba jest już za bardzo zaawansowana i rozległa - niestety w takim wypadku tylko leczenie paliatywne jest możliwe. Mama ma zapewnioną opiekę hospicyjną to bardzo dobrze. Wyleczyć się już tego nie da ale komfort życia jest zawsze najważniejszy szczególnie w chorobie.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group